Strona główna / Pracownicy

ZAKŁAD BOTANIKI I OCHRONY PRZYRODY
.info Kierunki badań

Kierownik zakładu
dr hab. Sobisz Zbigniew, prof. AP | 59 84 05 346 | nr pok. 232 | zbigniew.sobisz@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 11.00 – 13.00


dr hab. inż. Osadowski Zbigniew, prof. AP | 605 312 236 | nr pok. 116 | zbigniew.osadowski@apsl.edu.pl
.pdf Nauka | .pdf Dydaktyka | .pdf Działalność organizacyjna | .pdf Doświadczenia praktyczne | .pdf Oferta współpracy | .pdf Usługi


dr Zduńczyk Anna | 59 84 05 361 | nr pok. 229 | anna.zdunczyk@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 09.15 – 11.15


dr Truchan Mariola | 59 84 05 361 | nr pok. 229 | mariola.truchan@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 10.00 - 12.00


ZAKŁAD ZOOLOGII I FIZJOLOGII ZWIERZĄT
.info Kierunki badań

Kierownik zakładu
prof. dr hab. Aleksandrowicz Oleg | 59 84 05 437 | nr pok. 221 | oleg.aleksandrowicz@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 10.00 – 13.00


dr hab. Ovcharenko Mykola, prof. AP | 59 84 05 437 | nr pok. 214a | mykola.ovcharenko@apsl.edu.pl
konsultacje: czwartek 11.00 – 14.00


dr hab. Hetmański Tomasz, prof. AP | 59 84 05 359 | nr pok. 223 | tomasz.hetmanski@apsl.edu.pl
konsultacje: urlop naukowy - sierpień 2017


dr hab. Kurhaluk Natalia, prof. AP | 59 84 05 360 | nr pok. 226 | natalia.kurhaluk@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 09.00 – 10.00


dr hab. Zubrzycki Igor, prof. AP | nr pok. 215a | igor.zubrzycki@apsl.edu.pl
konsultacje: piątek 10.00 – 11.15


dr Brzeziński Piotr | nr pok. 110 | piotr.brzezinski@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 08.30 – 10.00


dr Cymek Lidia | 59 84 05 407 | nr pok. 109 | lidia.cymek@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 11.45 – 13.15


dr Radawiec Brygida | 59 84 05 435 | nr pok. 225 | brygida.radawiec@apsl.edu.pl
konsultacje: piątek 12.00 – 13.30


dr Tkachenko Halyna | 59 84 05 360 | nr pok. 226 | halyna.tkachenko@apsl.edu.pl
konsultacje: piątek 10.00 – 12.00


mgr Cywińska Ewelina | nr pok. 208
konsultacje: czwartek 09.00 – 11.00


mgr Pałczyńska-Guguła Katarzyna | 59 84 05 360 | nr pok. 226 | katarzyna.palczynska@apsl.edu.pl
konsultacje: piątek 15.00 - 16.00


mgr Jagodzińska Mirosława - pracownik inżynieryjno-techniczny | 59 84 05 360 | nr pok. 226 | miroslawa.jagodzinska@apsl.edu.pl


ZAKŁAD BIOLOGII EKSPERYMENTALNEJ
.info Kierunki badań

Kierownik zakładu
prof. dr hab. Mudryk Zbigniew | 59 84 05 404 | nr pok. 220 | zbigniew.mudryk@apsl.edu.pl
konsultacje: czwartek 10.00 - 12.00


dr inż. Furmanek Tomasz | 59 84 05 432 | nr pok. 226 | tomasz.furmanek@apsl.edu.pl
konsultacje:


dr Perliński Piotr | 59 84 05 432 | nr pok. 216 | piotr.perlinski@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek i czwartek 10.00 – 11.00


dr Zdanowicz Marta | 59 84 05 432 | nr pok. 217 | marta.zdanowicz@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 11.00 – 13.00


Woźniak Krzysztof - pracownik inżynieryjno-techniczny | 59 84 05 432 | nr pok. 226 | krzysztof.wozniak@apsl.edu.pl


ZAKŁAD EKOLOGII
.info Kierunki badań

Kierownik zakładu
dr hab. Jarosiewicz Anna, prof. AP | 59 84 05 334 | nr pok. 115 | anna.jarosiewicz@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 10.30 – 12.30


dr Morka Dorota | 59 84 05 343 | nr pok. 111 | dorota.morka@apsl.edu.pl
konsultacje: czwartek 11.00 - 12.30


dr Wielgat-Rychert Magdalena | 59 84 05 421 | nr pok. 11 | magdalena.wielgat-rychert@apsl.edu.pl
konsultacje: urlop


dr Rychert Krzysztof | 59 84 05 421 | nr pok. 12 | krzysztof.rychert@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 10.00 – 12.00


ZAKŁAD CHEMII ŚRODOWISKOWEJ
.info Kierunki badań

Kierownik zakładu
dr hab. inż. Astel Aleksander, prof. AP | 59 84 05 422 | nr pok. 124 | aleksander.astel@apsl.edu.pl
konsultacje: poniedziałek 08.00 – 09.30


dr inż. Antonowicz Józef | 59 84 05 386 | nr pok. 127 | jozef.antonowicz@apsl.edu.pl
konsultacje: czwartek 10.00 - 12.00


dr Bigus Katarzyna | 59 84 05 423 | nr pok. 120 | katarzyna.bigus@apsl.edu.pl
konsultacje: środa 08.30 - 10.00


dr Parzych Agnieszka | 59 84 05 347 | nr pok. 123 | agnieszka.parzych@apsl.edu.pl
konsultacje: piątek 09.00 – 10.30


mgr Stec Marcin | 59 84 05 423 | nr pok. 120 | marcin.stec@apsl.edu.pl
konsultacje: wtorek 13.00 – 14.00


SEKRETARIAT IBiOŚ

mgr Filiczkowska Grażyna | 59 84 05 348 | nr pok. 112 | biologia@apsl.edu.pl | grazyna.filiczkowska@apsl.edu.pl

© Copyright 2015-2017 Instytut Biologii i Ochrony Środowiska

Projekt i realizacja: dr Krzysztof Strzelecki